وبلاگ همسفر عاطفه فلاح
 

بنام خدا

سلام عاطفه هستم همسفر

انسان‌ها فکر می‌کنند؛ که بهترین راه کوتاه‌ترین راه است؛ زیرا افراد برای رسیدن به مطلوب همیشه باعجله پیش می‌روند و درراه خود صبوری پیشه نمی‌کنند و تصورشان این‌گونه است؛ که بدون سختی پیش بروند و در اصطلاح یک‌ شبه ره صدساله را طی نمایند؛ ولی این نکته را متذکر می‌شوم که چون تمامی این راه‌ها نادرست است و بدون هیچ تفکری، توسط فرد مصرف‌کننده انتخاب می‌شوند درنهایت، بی‌نتیجه و خام باقی می‌ماندما نیز تاکنون به چند شیوه ترک اعتیاد روی آورده بودیم.

ترک سقوط آزاد؛ که با قطع سریع مواد مخدر و بدون استفاده از هرگونه دارویی صورت می‌گیرد؛ که این روش از قدرت تخریب بالایی ازلحاظ روحی و روانی و شوک جسمی به فرد است.

ترک شبه سقوط آزاد: پس از قطع فوری مصرف و در طول هفته اول برای کاهش درد بیمار از دارو استفاده می‌گردد.

ترک به روش سنتی: این روش نسبت به روش‌های بالا نتیجه داشته؛ ولی امکان بازگشت فرد نیز وجود دارد.

و دیگر تجربیاتِ مسافرم، ترک با داروهای عطاری و گیاهی، استفاده از داروها و قرص‌های تبلیغاتی ماهواره، ترک با متادون و... بوده است.

تمامی روش‌هایی؛ که برای ترک اعتیاد وجود دارد، مدت اندکی این امکان را به فرد مصرف‌کننده می‌دهد تا بدون مخدر زندگی کند. فرد مصرف‌کننده در تجربه اولِ خود، مصرف را جهت لذت‌جویی انجام می‌دهد؛ ولی باگذشت زمان، مصرف او صرفاً برای رهایی از حالت‌هایی نظیر قفل شدن مغز توسط شیشه و... انجام می‌گیرد.

همه بر این باور بودند؛ که اعتیاد درمان ندارد و فقط باید بعد از قطعِ مصرف، شخص همیشه تحت نظر باشد تا بتواند خود را در شرایط سالم حفظ بنماید؛ اما باروی کار آمدن انجمن احیای انسانی کنگره ۶۰، با شیوه‌ای نوین در عرصه درمان اعتیاد، باورها دگرگون شد. اکنون سال‌های سال است؛ که با روش کاهش تدریجی و مصرف پله‌ای، شاهد رهایی و درمان اعتیاد هستیم.

بهترین و نتیجه‌بخش‌ترین راه برای درمان این است؛ که شخص مصرف‌کننده همان‌طور که در طی مدت‌ها پله‌ها را بالاآمده، کم‌کم از همان پله‌ها، با آگاهی و به‌آرامی پایین بیاید. این افراد با مصرفِ مداوم ،خود را تبدیل به غول یخی کرده‌اند و نمی‌توانند از سرما ۶۰ درجه خود را به گرما برسانند.پس این مطلوب باید تدریجی و پلکانی صورت بگیرد تا بدون هیچ آسیبی، فرد درمان شود.

روش  Dst؛ فرمولی آزمون شده است و در این روش، می‌توان میزان مخدر الکل و هرگونه موادی که فرد را از حالت طبیعی خارج می‌کند را کم کرد و در پایان به رهایی رسید. در این روش لازم نیست فرد با دوستان گذشته خود قطع رابطه کند. او دیگر با دیدن و دسترسی داشتن به مواد مخدر حالش دگرگون نمی‌شود و دیگر نیازی نیست به محل‌هایی که در حال استفاده از مواد هستند رفت‌وآمد نکند؛ زیرا در روش Dst مخدرهای طبیعی بدن فعالیت خود را از سر می‌گیرند؛ چون احتیاجات فرد را فراهم می‌کنند، میل استفاده به مواد به صفر می‌رسد و طبق فرمایش جناب مهندس اگر شب فردی در انبار مواد بخوابد و به‌راحتی به خواب برود درمان اتفاق افتاده است. ما شاهد این حالت در مسافران کنگره ۶۰؛ که به درمان رسیده‌اند هستیم.

و در آخر امیدوارم؛ که مسافر من هم؛ چون دیگر اعضای کنگره ۶۰ با استفاده از روش معجزه‌گر Dst به درمان برسد و رحمت ایزدی شامل حال همه ما باشد.

 

نگارنده:همسفر عاطفه لژیون ششم

تایپ: همسفرعبدالحسینی


[ شنبه 27 آبان 1396 ] [ 01:00 ب.ظ ] [ عاطفه وفـــا ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

چرا نگران چیزهایی هستید که از عهده تغییر دادنشان بر نمی آیید؟ رها کنید و به پیش روید ، چون زندگی منتظر نمی ماند.

امروز نگرانی هایم را رها خواهم کرد ، با سختیها و ترسهایم روبرو خواهم گشت و ایمان دارم که همه چیز بهتر خواهد شد.وقتی به خود ایمان داشته باشید ، نیازی نخواهید داشت تا دیگران شما را باور داشته باشند.
کنگره 60
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات